Bahar Temalı Düğünler İçin Gelinlik Modelleri

Bahar Temalı Düğünler İçin Gelinlik Modelleri

Bu yıl gelin ve damat adayları için bahar ve yaz ayları oldukça hareketli ve heyecanlı geçecek. Özellikle bahar ayları ve yaz aylarının başında düğün düşünen gelin adayları gelinlik arayışlarına çıkmadan önce sırt dekolteli gelinlikler ile şifon formdaki gelinlikleri sadelik ve zarafetin uyumu ile kullanabilirler. Duvak yerine papatyalardan oluşan bir taç ile sadeliklerini de öne çıkarmak isteyen gelin adayları prenses model gelinlikleri tercih ederek bahar konseptli bir düğün planına uyum sağlayabilirler.

Yaz Düğünleri İçin Gelinlikler

Yazın dünya evine girecek gelin adayları için en isabetli seçimlerden bir tanesi de yarım balık gelinlik modelleri olacaktır. Tam balık modeldeki gelinleri tercih etmeyen adayların en pratik yoldan kendi gelinlik tarzlarını oluşturması açısından da balık modeller, straplez yaka, V yaka ve A kesim gelinlikler ile tarzlarını yansıtabilirler.

Mezuniyet Balosu İçin Abiyeler

Özellikle üniversiteden mezun olup öğrencilik hayatlarına şık ve unutulmayacak hatıralar ile veda etmek isteyen kadınların en sık tercih ettikleri kıyafetlerin başını abiye çekiyor. Beyaz tenli kadınlara işleme detaylı ve pastel renklerdeki abiyeler son derece uyacaktır. Esmer tenli kadınlar ise parlak renkli abiye ile ten renklerine yakışan görünüme sahip olabilirler. Gün boyu ayakta kalacağını düşünen mezun adayları, esneme özelliği olan abiye tercihleriyle hem şıklıklarından ödün vermeyip hem de rahat olabilirler.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Konya’da Emlak Firmaları

Konya’da Emlak Firmaları

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Trabzon Rent a Car Fiyatları

Trabzon Rent a Car Fiyatları

Cami Halısı Ölçüleri Nasıl Olmalı

Cami Halısı Ölçüleri Nasıl Olmalı

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir