Fotoğraflı Dekoratif Kanvas Tablo

Fotoğraflı Dekoratif Kanvas Tablo

Kanvas tablo en sık tercih edilen modellerden biri olarak ev ve kurumsal alanlarda beklentilerinizi karşılamaktadır. Trend Yuvan ile kapsamlı çözümler alabilirsiniz.

Kanvas tablolar görsel açıdan tatmin sağlayan ürün seçenekleri tek bir platformda yer almaktadır. Güvenle senelerce kullanacağınız ürün türlerini firmamızdan özel sipariş şeklinde isteyebilirsiniz.

Kanvas Duvar Tablo

Özel bir kumaş türü olan kanvas üzerine görsel baskıya ideal zemin sunmaktadır. Duvar tablosu olarak evlerde, iş yerlerinde, otel ve hastane alanlarında dekorasyon ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Duvar alanlarının genişliğine göre kanvas tablo türleri kişiye özel biçimde tasarlanabilir. Sayısını ve ebatlarını kendiniz belirlemektesiniz.

Önemli fotoğraflarınızın kişiye özel kanvas tablo ile işlenmesinde özel baskı teknikleri kullanılmaktadır. Gününüzü daha güzel bir görsel alanla geçirmek size iyi gelebilir. İstendiğiniz fotoğraf baskıyı oluşturmak üzere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kanvas Dekoratif Tablo Şekli

Kanvas tablo dekorasyon amacı taşıdığında geniş bir alandaki boşluğu kritik şekilde doldurabilir. Tablo şeklini belirlerken alan genişliği ve fotoğraf özellikleri ile bütçe değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bütünüyle güzel bir açı oluşturmak size iyi gelecektir.

Duvar büyükse ve koyu canlı renklerdeyse duvar tablosunu çok karmaşık görsellerden oluşturmamalısınız. Çünkü ortaya karmaşık bir oluşum çıkar. Bu da dinlenmek yerine yorulmak anlamına gelir.

Geniş duvar tabloları ve uzunlamasına seçenekler duvarlarınızın maksimum verime ulaşmasını sağlar. Ortamdaki duvar görsellerinin kanvasla çeşitlenmesini sağlamak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Baskı davetiyelerde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kadın ve Erkek Paltoları Hangi Kumaştan Yapılır?

Kadın ve Erkek Paltoları Hangi Kumaştan Yapılır?

Banyo ve Mutfak Tadilatı Firması

Banyo ve Mutfak Tadilatı Firması

Hayaller Dükkanı Nişan Tepsisi

Hayaller Dükkanı Nişan Tepsisi

Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir