Hesabımın Keşfete Çıktığını Nasıl Bilebilirim?

Hesabımın Keşfete Çıktığını Nasıl Bilebilirim?

Instagram’da keşfet alanı hem bireysel hesapların hem de işletme hesaplarının sıklıkla düştükleri alanlar içerisinde yer almaktadırlar. Keşfette yer almak her iki profil türü için de değerlidir. Çünkü keşfet demek yeni takipçiler demektir. Özellikle de işletme hesapları adına bu durum çok daha değerli olmaktadır. Smm panel hizmetleriyle birlikte takipçi sayısındaki artışlarınızla etkileşimlerinizin artması sizleri keşfete daha sık şekilde görünür kılacaktır.

Oraya geleceğiz. Ama ondan öncesinde, sosyal medya bayilik paneli hizmetleri almış birisinin, keşfette görünür olduğunu nasıl anlayacağını da paylaşmak istiyoruz. Bu bilgiyi alabilmemiz için öncelikli olarak bireysel hesabımızın değil işletme hesabımızın olması gerekiyor. İşletme hesapları gerekli ayarlardan bu bilgileri görüntüleyebiliyorlar.

Sosyal medya paneli ile birlikte takipçi kitlenizde artış sağladınız. Belirli bir süre geçtikten sonrasında yeni organik kullanıcıların profilinizi ziyaret edip etmediklerini kontrol etmek istiyorsunuz. Bunu yapabilmek için profilinize giriş yapıyorsunuz. Buradan ‘’İstatistikler’’ alanına tıklıyorsunuz. Yepyeni bir sayfa karşınıza açılıyor. Burada zaten gerekli olan bilgilendirmeleri görebilirsiniz. Profilinizi ziyaret etmiş olan kişilerin sayılarını görebilirsiniz.

Bilgilerin yer aldığı kısımda ‘’Keşfet’ten’’ seçeneği göreceksiniz. Bu seçeneğin hemen yanında da sayı yer alacaktır. Bu sayı sizin kaç gösterim almış olduğunuzu göstermektedir. Bu miktar eğer yüksek değilse, etkileşim sağlamanız gerekmektedir. Hem içeriklerinizi düzenli şekilde, kaliteli şekilde, doğru etiketlemelerle yapmalı hem de aynı zamanda bayilik paneli ile birlikte yüksek etkileşim satın almalısınız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Rehberi Online Kayıt İşlemi

Firma Rehberi Online Kayıt İşlemi

Hile Satışı Yapan Yerler

Hile Satışı Yapan Yerler

Sosyal Medya Etkileşimlerimi Nasıl Artırabilirim?

Sosyal Medya Etkileşimlerimi Nasıl Artırabilirim?

Hedef Müşteri Kitlesi Nasıl Belirlenir?

Hedef Müşteri Kitlesi Nasıl Belirlenir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir