Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Kına Gecesi Kıyafet Seçimi

Evlenecek olan çiftler hazırlıklar sırasında düğün öncesindeki ilk hazırlık olarak kına gecesi için kıyafet seçimi arayışı içerisine girmektedir. Gelin adayları için bindalli modelleri şık ve rahat hareket edebilir şekilde olması gece boyunca rahat edilmesini sağlamaktadır. Kırmızı renkte tercih edilen modeller olduğu gibi özellikle yeşil, karışık renkli veya siyah gibi özel olarak hazırlanmış olan birbirinden şık model arasından seçim yapılabilir. Bindallı üzerine tercih edilecek olan kaftan modelleri kıyafetin tamamlayıcısı olarak daha şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Gelin adaylarının nişan töreninde giymiş oldukları kıyafetleri nişanlık denilmektedir. Nişanlıklar çoğu zaman gelinlik gibi kabarık olduğu gibi bazı durumlarda sade model seçenekleri arasından da seçimler yapılabilir. 2021 yılı için tasarlanmış olan birbirinden farklı modeller bu sezon da düğün yapacak olan gelinler için nişan töreninde en uygun seçimlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Gelinlik Modelleri 2021

Düğünde veya nikahta gelinlerin giymiş olduğu beyaz kıyafet seçeneğini gelinlik adı verilmektedir. Özellikle kabarık ve dikkat çekici şekilde tasarlanan gelinlikler düğünlerde gelin adaylarının daha şık ve gösterişli olmasına yardımcı olmaktadır. 2021 yılı için tasarlanmış olan birbirinden farklı model seçenekleri beyaz veya beyaz tonlarında hazırlanabileceği gibi farklı renklerdeki kumaş seçenekleri ile de dikim yapılmaktadır. Özellikle gelinler hazır dikim tercihler yaptığı gibi özel olarak bedenlerine uygun şekilde beğendikleri tasarımları diktirerek de kullanmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kadın ve Erkek Paltoları Hangi Kumaştan Yapılır?

Kadın ve Erkek Paltoları Hangi Kumaştan Yapılır?

Fotoğraflı Dekoratif Kanvas Tablo

Fotoğraflı Dekoratif Kanvas Tablo

Banyo ve Mutfak Tadilatı Firması

Banyo ve Mutfak Tadilatı Firması

Hayaller Dükkanı Nişan Tepsisi

Hayaller Dükkanı Nişan Tepsisi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir