Markaların Popüler Tercihi Salesforce

Markaların Popüler Tercihi Salesforce

Hizmet, ürün ve marka konuları hakkında sosyal medya platformları üzerinden çok sayıda paylaşım yapılabiliyor. Ayrıca şirketlerin çizdiği imaj da son derece popüler bir hal alıyor. Rakip firmalar ile alakalı ne konuşulduğunu ve ne tür yenilikler yaşandığını öğrenmek de kolay oluyor haliyle. Yani hangi konuların eleştirildiğini, yapılan kampanyaların kaç kişiye ulaştığını, ne derece başarı elde edildiğini ve hangi içerik tercih edilerek müşterilere ulaşıldığını öğrenmek Salesforce ile artık düşünüldüğü kadar zor değildir.

Rakip firmanın, markanın ve sektörün etkileyicileri hangileridir ya da hangi kanallardır gibi pek çok araştırma yapıldığı bilinen bir gerçektir. Ayrıca tüm dünya genelinde pek çok firma, hangi mecralara reklam vermesi gerektiğini de tam anlamıyla kestiremiyor. Çeşitli sosyal medya profilleri üzerinden öncelikli hizmetlerin sağlanması da firmaların son dönemlerde tercih ettiği bir alternatiftir. salesforce Türkiye kapsamında sunulan seçeneklerin bu nedenle önemli ve değerli görüldüğü de söylenebilir.

İş birliği yapılmak istenen ya da henüz yapılacak aşamasında olan şirketler ile alakalı neler konuşulduğunu merak ederseniz eğer bunun için salesforce crm uygulamalarını değerlendirebilirsiniz. Radian6 uygulamasını tercih eden firmalar, akıllara takılan bütün soruların yanıtlarına söz konusu olan bu sistemle ulaşmaktadır. Firmalar, yol haritalarını da Radian6 uygulamasının sağladığı verilere göre belirleyebilme imkanına sahip olabiliyor. Tüm bu imkanlar son derece tercih edilebilir özelliklere sahip durumdadır. Bu durum sonucunda da kesinlikle verim ve başarı elde edilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Örnekleri

Banyo Örnekleri

Hayaller Gerçeğe Dönüyor

Hayaller Gerçeğe Dönüyor

Konya’da Emlak Firmaları

Konya’da Emlak Firmaları

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir